close
loading

NEXWELL NEXO

System zbudowany z myślą o budownictwie jednorodzinnym, zawierający podsystem alarmowy oraz podsystem automatyki, umożliwiający pełną integrację instalacji technicznych domu – m.in. oświetlenia, ogrzewania, automatyki bram, rolet i zraszaczy oraz wideodomofon i CCTV   

 

 

Podstawową funkcjonalnością systemu Nexo jest możliwość integracji bardzo wielu urządzeń, które na ogół są instalowane w każdym nowo powstałym domu. System Nexo integruje te urządzania, włączając je w całkowicie dowolnie zaprogramowane zależności logiczne. Dlatego koszt instalacji Nexo nie zależy od zaprogramowanej funkcjonalności, ale od zasobów, którymi ma zarządzać. Im więcej zasobów tym więcej możliwości, a funkcjonalność zależy już tylko od przysłowiowej „wyobraźni klienta” i sprawności instalatora.


 

Zarządzaj domem z telefonu przy pomocy aplikacji mobilnych NexoVision 

 

 


 

NEXWELL FOX

 

Jest wiele powodów, dla których warto zainstalować system Fox w swoim domu. Te najważniejsze to komfort, ergonomia, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Ale Fox to przede wszystkim ekonomia.

 

Systemy automatyki budynkowej są często traktowane jako niezwykle kosztowny dodatek do wymarzonych czterech kątów każdego z nas.

Inżynierowie Nexwell stworzyli system z myślą o uzyskaniu kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a rozsądną ceną.

 

Możliwości, które oferuje Fox pozwalają w sposób komfortowy zarządzać elementami domu takimi jak rolety, ogrzewanie, oświetlenie, nawadniane ogrodu, sterowanie bramami oraz innymi.

 

Wyobraź sobie swój nowy salon.

Oświetlenie LED-owe wkomponowane w sufit, piękny żyrandol, kinkiety przy obrazach i lampy stojące obok foteli. Teraz uświadom sobie ilość włączników na ścianie!

Rozwiązaniem jest wielofunkcyjny przełącznik dotykowy Fox TOUCH, gdzie w jednej tafli szkła połączyliśmy kilkanaście funkcji.

 

 

 

Wielofunkcyjny przycisk Fox TOUCH pełni funkcję przełącznika ściennego w systemie Fox. To manipulator dotykowy dający możliwość zaprogramowania do 14 funkcji sterowania.

Posiada wbudowany czujnik temperatury, który umożliwia kontrolę ogrzewania w strefie, w której znajduje się manipulator.

Panel przycisku oferowany jest w dwóch podstawowych kolorach - białym i czarnym (inny kolor dostępny na zamówienie) oraz posiada możliwość indywidualnego grawerunku ikon pól dotykowych.

 

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM SYSTEMEM

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel. 519-125-619

biuro@erasmarthome.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl