close
loading

NEXWELL NEXO

System zbudowany z myślą o budownictwie jednorodzinnym, zawierający podsystem alarmowy oraz podsystem automatyki, umożliwiający pełną integrację instalacji technicznych domu – m.in. oświetlenia, ogrzewania, automatyki bram, rolet i zraszaczy oraz wideodomofon i CCTV   

 

 

Podstawową funkcjonalnością systemu Nexo jest możliwość integracji bardzo wielu urządzeń, które na ogół są instalowane w każdym nowo powstałym domu. System Nexo integruje te urządzania, włączając je w całkowicie dowolnie zaprogramowane zależności logiczne. Dlatego koszt instalacji Nexo nie zależy od zaprogramowanej funkcjonalności, ale od zasobów, którymi ma zarządzać. Im więcej zasobów tym więcej możliwości, a funkcjonalność zależy już tylko od przysłowiowej „wyobraźni klienta” i sprawności instalatora.


 

Zarządzaj domem z telefonu przy pomocy aplikacji mobilnych NexoVision 

 

 


 

NEXWELL FOX

 

Jest wiele powodów, dla których warto zainstalować system Fox w swoim domu. Te najważniejsze to komfort, ergonomia, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Ale Fox to przede wszystkim ekonomia.

 

Systemy automatyki budynkowej są często traktowane jako niezwykle kosztowny dodatek do wymarzonych czterech kątów każdego z nas.

Inżynierowie Nexwell stworzyli system z myślą o uzyskaniu kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a rozsądną ceną.

 

Możliwości, które oferuje Fox pozwalają w sposób komfortowy zarządzać elementami domu takimi jak rolety, ogrzewanie, oświetlenie, nawadniane ogrodu, sterowanie bramami oraz innymi.

 

Wyobraź sobie swój nowy salon.

Oświetlenie LED-owe wkomponowane w sufit, piękny żyrandol, kinkiety przy obrazach i lampy stojące obok foteli. Teraz uświadom sobie ilość włączników na ścianie!

Rozwiązaniem jest wielofunkcyjny przełącznik dotykowy Fox TOUCH, gdzie w jednej tafli szkła połączyliśmy kilkanaście funkcji.

 

 

 

Wielofunkcyjny przycisk Fox TOUCH pełni funkcję przełącznika ściennego w systemie Fox. To manipulator dotykowy dający możliwość zaprogramowania do 14 funkcji sterowania.

Posiada wbudowany czujnik temperatury, który umożliwia kontrolę ogrzewania w strefie, w której znajduje się manipulator.

Panel przycisku oferowany jest w dwóch podstawowych kolorach - białym i czarnym (inny kolor dostępny na zamówienie) oraz posiada możliwość indywidualnego grawerunku ikon pól dotykowych.

 

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM SYSTEMEM

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel. 519-125-619

biuro@erasmarthome.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 1. Administratorem Danych Osobowych KLIENTA przetwarzanych w związku z korzystaniem ze SKLEPU INTERNETOWEGO jest firma ERA OZE Mariusz Olejnik
 2. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki KLIENT wyraził zgodę. W przypadku, gdy KLIENT nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe.
 3. Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień KLIENTÓW, wynikających z rozporządzenia RODO. KLIENT ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub żądania ich całkowitego usunięcia (o ile nie jest to sprzeczne z przepisami prawa) lub ograniczenia prawa przetwarzania swoich danych osobowych w każdym czasie - w tym celu można skorzystać z funkcji w programie sklepu aktualizacji danych konta użytkownika lub proszę wysłać zgłoszenie (np. na podany adres e-mail) z określeniem żądania wprowadzenia zmian lub usunięcia danych z ewidencji.
 4. KLIENT ma prawo otrzymać dane go dotyczące w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Ma również prawo przesłać te dane innemu administratorowi, bez przeszkód ze strony ADMINISTRATORA, od którego dane będą wydobywane (art. 20 ust. 1). W przypadkach gdy jest to technicznie możliwe KLIENT może żądać od ADMINISTRATORA przesłania jego danych bezpośrednio innemu administratorowi (art. 20 ust. 2).
 5. ADMINISTRATOR może odmówić usunięcia danych KLIENTA wyłącznie w przypadkach wskazanych przez obowiązujące przepisy, w szczególności jeżeli KLIENT nie uregulował wszystkich należności wobec ADMINISTRATORA.
 6. Dla zrealizowania obsługi umowy konieczne jest podanie następujących danych KONSUMENTA:
  • nazwisko i imię,
  • adres do wysyłki produktów,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • w przypadku firmy dodatkowo Nazwa firmy oraz NIP.
 7. Wszelkie dane osobowe podawane podczas procesu zamawiania służą wyłącznie do ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy USŁUGODAWCĄ i KLIENTEM i zrealizowania Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej lub realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym instytucjom ani osobom trzecim - z wyjątkiem opisanych w pkt.6.
 8. W przypadku sprzedaży produktów poprzez SKLEP INTERNETOWY w celu dostarczenia produktów do KLIENTA dane osobowe konieczne do zaadresowania i dostarczenia przesyłki są przekazywane firmom zawodowo trudniącym się dostarczaniem przesyłek - w szczególności Poczcie Polskiej, oraz firmom kurierskim - wraz z powierzeniem przesyłki do dostarczenia.
 9. Jeżeli KLIENT wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych oraz wpisze się na listę subskrybentów będzie otrzymywał "newsletter" na podany przez siebie adres e-mailowy. W każdej chwili jest KLIENT może zrezygnować z usługi newsletter

 

                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl