close
loading

SYSTEM BEZPRZEWODOWY F&Wave

Prościej być nie może!

F&Wave to łatw w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu przy wykorzystaniu pilotów, istniejących przycisków naściennych oraz nadajników pod przyciski.


Ta oferta kierowana jest do klientów, którzy chcą podnieść komfort życia. Prosty montaż i konfiguracja elementów systemu sprawiają , że F&Wave wpisuje się doskonale w koncepcję „Zrób to sam”. Jest niedrogi i efektywny.

F&Wave

 

F&Wave

Retransmisja sygnału

Każde zasilane sieciowo urządzenie systemu F&Wave (wszystkie odbiorniki i nadajnik RC4-AC) jest wzmacniaczem sygnału radiowego.


Dla przykładu, jeśli istnieje potrzeba załączenia odległej lampy w grodzie, która jest poza bezpośrednim zasięgiem nadajnika, moduł znajdujący się pomiędzy nimi przedłuży zasięg zdalnego sterowania. Podobna sytuacja występuje w przypadku np. sterowania roletami. Pośrednie odbiorniki dowolnego typu przekażą sygnał do najbardziej oddalonego urządzenia będącego potencjalnie poza zasięgiem nadajnika.


                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl