close
loading

OFERTA SPECJALNA

 

Szanowni Państwo

 

          Posiadanie w ofercie sprzedaży nieruchomości systemu „Dom Inteligentny”,  jako wyposażenia w cenie mieszkania, apartamentu czy domu, staje się wśród wiodących deweloperów pożądanym standardem. Przedstawiamy Państwu innowacyjny i elastyczny model współpracy w obszarze możliwości oferowania Waszym klientom systemów typu Smart Home.

Proponujemy uniwersalną i atrakcyjną cenowo ofertę „na miarę”, dopasowaną do Waszych aktualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta końcowego.                                                                                                                                                                        

Nie wszyscy nabywcy  mieszkań czy domów są zainteresowani Smart Home, a montaż systemu standardowo w każdym mieszkaniu podnosi koszty inwestycji. Dlatego też oferujemy możliwość opcjonalnego zainstalowania takiego systemu, w dowolnym momencie realizacji budynku, bez konieczności ingerencji w wykonane tynki czy instalacje, również bez ponoszenia zbędnych wydatków inwestycyjnych.

Co ważne, nasza oferta dodatkowo daje możliwość wyboru systemu „Dom Inteligentny”, nie ograniczając się do tylko jednego, nie zawsze optymalnego rozwiązania.

Proponujemy kilka różnych opcji zastosowania systemów Smart Home.

 

W mieszkaniach proponujemy również te  mniej złożone technologicznie i jednocześnie w bardzo przystępnej cenie. Pozwalają one na sterowanie podstawowymi funkcjami mieszkania (oświetlenie, gniazdka, zasłony itp.  ), również takie nie wymagające sygnału internetowego, co pozwala implementować system w trakcie budowy.

Mamy propozycję nie tylko dla fanów nowej technologii, ale również dla osób niebędących jej sympatykami,  ceniących sobie jednak wygodę, komfort i bezpieczeństwo, co może zapewnić posiadanie odpowiedniego dobranego systemu Smart Home, który będzie nieskomplikowany oraz intuicyjny w obsłudze.

Nie uszczęśliwiamy nikogo na siłę i proponujemy dedykowane rozwiązania. Stawiamy na łatwą obsługę, wygodę i komfort.

 

Oczywiście mamy też w ofercie bardziej zaawansowane technologicznie systemy „Dom Inteligentny”, dedykowane do domów lub apartamentów oraz bardzo wymagających klientów.

Uważamy, że opcja możliwości wyboru odpowiedniego systemu (o danej wartości) jest elementem kluczowym i może zdecydowanie zwiększyć atrakcyjność Państwa oferty na tle konkurencji.                                                                                                                         

Nasza firma jest integratorem różnych systemów „Dom Inteligentny” oraz dystrybutorem i partnerem wielu wiodących producentów tych systemów.  Możemy wspólnie stworzyć indywidualną ofertę, dedykowaną do Państwa kampanii marketingowych, bez konieczności promowania konkretnej obcej marki.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są produkowane w Polsce, więc co bardzo istotne -

zapewniamy gwarancję i profesjonalny serwis producenta.

W naszym stacjonarnym sklepie – showroomie, można zobaczyć i zapoznać się z wieloma systemami „Dom Inteligentny”.               

            Proponujemy Państwu bardzo elastyczną usługę i profesjonalny produkt, który zwiększy atrakcyjność Waszej oferty sprzedaży nieruchomości bez nakładów inwestycyjnych.                                                                                                                                                                                                                             

           Jeżeli zainteresowała Państwa wstępnie nasza oferta, to prosimy o kontakt, w celu szczegółowego przedstawienia i omówienia różnych wariantów proponowanej współpracy, lub przedstawienie indywidualnych oczekiwań, którym postaramy się sprostać.               

A jeżeli już posiadacie Państwo w swojej ofercie system Smart Home, to zachęcamy do przetestowania (na próbę) na  jednej z Waszych  inwestycji naszej propozycji.

                                                                                    

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 1. Administratorem Danych Osobowych KLIENTA przetwarzanych w związku z korzystaniem ze SKLEPU INTERNETOWEGO jest firma ERA OZE Mariusz Olejnik
 2. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki KLIENT wyraził zgodę. W przypadku, gdy KLIENT nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe.
 3. Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień KLIENTÓW, wynikających z rozporządzenia RODO. KLIENT ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub żądania ich całkowitego usunięcia (o ile nie jest to sprzeczne z przepisami prawa) lub ograniczenia prawa przetwarzania swoich danych osobowych w każdym czasie - w tym celu można skorzystać z funkcji w programie sklepu aktualizacji danych konta użytkownika lub proszę wysłać zgłoszenie (np. na podany adres e-mail) z określeniem żądania wprowadzenia zmian lub usunięcia danych z ewidencji.
 4. KLIENT ma prawo otrzymać dane go dotyczące w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Ma również prawo przesłać te dane innemu administratorowi, bez przeszkód ze strony ADMINISTRATORA, od którego dane będą wydobywane (art. 20 ust. 1). W przypadkach gdy jest to technicznie możliwe KLIENT może żądać od ADMINISTRATORA przesłania jego danych bezpośrednio innemu administratorowi (art. 20 ust. 2).
 5. ADMINISTRATOR może odmówić usunięcia danych KLIENTA wyłącznie w przypadkach wskazanych przez obowiązujące przepisy, w szczególności jeżeli KLIENT nie uregulował wszystkich należności wobec ADMINISTRATORA.
 6. Dla zrealizowania obsługi umowy konieczne jest podanie następujących danych KONSUMENTA:
  • nazwisko i imię,
  • adres do wysyłki produktów,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • w przypadku firmy dodatkowo Nazwa firmy oraz NIP.
 7. Wszelkie dane osobowe podawane podczas procesu zamawiania służą wyłącznie do ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy USŁUGODAWCĄ i KLIENTEM i zrealizowania Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej lub realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym instytucjom ani osobom trzecim - z wyjątkiem opisanych w pkt.6.
 8. W przypadku sprzedaży produktów poprzez SKLEP INTERNETOWY w celu dostarczenia produktów do KLIENTA dane osobowe konieczne do zaadresowania i dostarczenia przesyłki są przekazywane firmom zawodowo trudniącym się dostarczaniem przesyłek - w szczególności Poczcie Polskiej, oraz firmom kurierskim - wraz z powierzeniem przesyłki do dostarczenia.
 9. Jeżeli KLIENT wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych oraz wpisze się na listę subskrybentów będzie otrzymywał "newsletter" na podany przez siebie adres e-mailowy. W każdej chwili jest KLIENT może zrezygnować z usługi newsletter

 

 

             

 

                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl