close
loading

OFERTA SPECJALNA

 

Szanowni Państwo

 

          Posiadanie w ofercie sprzedaży nieruchomości systemu „Dom Inteligentny”,  jako wyposażenia w cenie mieszkania, apartamentu czy domu, staje się wśród wiodących deweloperów pożądanym standardem. Przedstawiamy Państwu innowacyjny i elastyczny model współpracy w obszarze możliwości oferowania Waszym klientom systemów typu Smart Home.

Proponujemy uniwersalną i atrakcyjną cenowo ofertę „na miarę”, dopasowaną do Waszych aktualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta końcowego.                                                                                                                                                                        

Nie wszyscy nabywcy  mieszkań czy domów są zainteresowani Smart Home, a montaż systemu standardowo w każdym mieszkaniu podnosi koszty inwestycji. Dlatego też oferujemy możliwość opcjonalnego zainstalowania takiego systemu, w dowolnym momencie realizacji budynku, bez konieczności ingerencji w wykonane tynki czy instalacje, również bez ponoszenia zbędnych wydatków inwestycyjnych.

Co ważne, nasza oferta dodatkowo daje możliwość wyboru systemu „Dom Inteligentny”, nie ograniczając się do tylko jednego, nie zawsze optymalnego rozwiązania.

Proponujemy kilka różnych opcji zastosowania systemów Smart Home.

 

W mieszkaniach proponujemy również te  mniej złożone technologicznie i jednocześnie w bardzo przystępnej cenie. Pozwalają one na sterowanie podstawowymi funkcjami mieszkania (oświetlenie, gniazdka, zasłony itp.  ), również takie nie wymagające sygnału internetowego, co pozwala implementować system w trakcie budowy.

Mamy propozycję nie tylko dla fanów nowej technologii, ale również dla osób niebędących jej sympatykami,  ceniących sobie jednak wygodę, komfort i bezpieczeństwo, co może zapewnić posiadanie odpowiedniego dobranego systemu Smart Home, który będzie nieskomplikowany oraz intuicyjny w obsłudze.

Nie uszczęśliwiamy nikogo na siłę i proponujemy dedykowane rozwiązania. Stawiamy na łatwą obsługę, wygodę i komfort.

 

Oczywiście mamy też w ofercie bardziej zaawansowane technologicznie systemy „Dom Inteligentny”, dedykowane do domów lub apartamentów oraz bardzo wymagających klientów.

Uważamy, że opcja możliwości wyboru odpowiedniego systemu (o danej wartości) jest elementem kluczowym i może zdecydowanie zwiększyć atrakcyjność Państwa oferty na tle konkurencji.                                                                                                                         

Nasza firma jest integratorem różnych systemów „Dom Inteligentny” oraz dystrybutorem i partnerem wielu wiodących producentów tych systemów.  Możemy wspólnie stworzyć indywidualną ofertę, dedykowaną do Państwa kampanii marketingowych, bez konieczności promowania konkretnej obcej marki.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są produkowane w Polsce, więc co bardzo istotne -

zapewniamy gwarancję i profesjonalny serwis producenta.

W naszym stacjonarnym sklepie – showroomie, można zobaczyć i zapoznać się z wieloma systemami „Dom Inteligentny”.               

            Proponujemy Państwu bardzo elastyczną usługę i profesjonalny produkt, który zwiększy atrakcyjność Waszej oferty sprzedaży nieruchomości bez nakładów inwestycyjnych.                                                                                                                                                                                                                             

           Jeżeli zainteresowała Państwa wstępnie nasza oferta, to prosimy o kontakt, w celu szczegółowego przedstawienia i omówienia różnych wariantów proponowanej współpracy, lub przedstawienie indywidualnych oczekiwań, którym postaramy się sprostać.               

A jeżeli już posiadacie Państwo w swojej ofercie system Smart Home, to zachęcamy do przetestowania (na próbę) na  jednej z Waszych  inwestycji naszej propozycji.

                                                                                    

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

 

             

 

                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl