close
loading

ampio

INTELIGENTNY DOM AMPIO SMART HOME

 

Nasz system daje nieograniczone możliwości
sterowania urządzeniami w budynku i jego okolicy.

 

Nowa jakość inteligentnego domu

Inteligentny dom AMPIO dzięki swojej rozproszonej strukturze jest niezawodny. Dzięki połączeniu magistralą komunikacyjną daje możliwość sterowania lokalnie, jak i z dowolnego miejsca, zarówno w budynku, jak i poza nim. Jego konstrukcja daje możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowy, uwzględniając Twoje indywidualne, zmieniające się oczekiwania.

Intuicyjna i komfortowa obsługa

Obsługa Smart Home przez dotykowe panele szklane, z naniesionymi ikonami zgodnie z Twoim pomysłem, jest prosta i intuicyjna. Dzięki możliwości sterowania systemem za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) daje Tobie i Twoim bliskim jeszcze większy komfort.

 

Eleganckie wzornictwo

Panele dotykowe wykonane z najwyższej jakości szkła lacobel, w dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze, pozwolą nadać wszystkim pomieszczeniom unikalny charakter. Estetyczne panele zastępują kilkanaście i więcej włączników tradycyjnych, co daje nam nieograniczoną swobodę w planowaniu oświetlenia pomieszczeń.

 

Multi-platformowe rozwiązanie

Aplikacje mobilne współpracują z większością urządzeń dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, jaki smartfon posiadasz, włączysz lub wyłączysz nim światło, zmienisz temperaturę w pomieszczeniu, zamkniesz okno dachowe, itd.

Bezpieczeństwo, komfort i wygoda, oszczędność energii oraz czasu, prosta i intuicyjna obsługa – to wszystko i wiele więcej możesz mieć dzięki Smart Home AMPIO.

Smart Home, zintegrowany z systemem alarmowym jest w stanie stwierdzić, czy domownicy opuścili budynek. Wówczas, nawet gdy zapomnisz wyłączyć światło, bądź zamknąć rolety, system zareaguje, a Ty oszczędzisz na ogrzewaniu, wentylacji czy oświetleniu.

Wyjeżdżając na wakacje, jednym ruchem palca zmieniasz harmonogramy temperatur i wentylacji, zamykasz rolety, uzbrajasz system alarmowy. Gdy pomysł o wyjeździe przychodzi spontanicznie, nie musisz wracać do domu, wszystko to zrobisz przez telefon. Podczas Twojej nieobecności wentylacja pracuje tylko w stopniu, który jest niezbędny. Masz możliwość symulacji Twojej obecności, a Twój trawnik będzie dalej odpowiednio nawodniony, w zależności od opadów naturalnych i nasłonecznienia. 

Sterowanie za pomocą paneli szklanych

 Sterowanie przez tablet, telefon

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM SYSTEMEM

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel. 519-125-619

biuro@erasmarthome.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

                  SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:                   al. marsz. J.Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel.519-125-619 biuro@erasmarthome.pl